Novo vodstvo Rotary kluba Nova Gorica

datum: 01.07.2010

Kladivo 2010 V skladu z dolgoletno tradicijo se je tudi letos zamenjalo vodstvo RC Nova Gorica. Bivši predsednik Nedeljko Gregorič, je po letu polnem zanimivih dogodkov prepustil vodenje novemu predsedniku Lucijan Cenciču.

Kladivo 2010 V gostišču Šterk pri Novi Gorici, ob prisotnosti predsednika RC Gorica Enza Lorenzona s soprogo in bivšega predsednika RC Tržič Gradež, Luciana Lorichia s soprogo in gosti Rotary kluba Solkan je večer minil v znamenju rotarijskega prijateljstva in druženja.

Kladivo 2010 Lucijan Cenčič je na kratko predstavil svojo ekipo in obljubil, da bo nov izvršni odbor tudi v naslednjem letnem obdobju poskrbel za številne dobrodelne akcije in družabne prireditve.

Kladivo 2010 Večer sta popestrili mladi glasbenici Petra Kovačič violina in Nika Kovačič klavir.

Kladivo 2010 Ustanovni član Igor Dolenc je prejel plaketo Paul Harris Fellow kot priznanje za svoje delovanje v klubu.