Obisk pri rotarijskih prijateljih iz Karlovca

datum: 04.10.2014

GuvernerjiPredsednik Rotary kluba Nova Gorica Miran Lozej se je s soprogo udeležil rotarijskega srečanja pri pobratenem klubu RC Karlovac. Po lepem sprejemu in kosilu je sledil ogled mesta v spremstvu predsednikov RC Karlovac in RC Karlovac – Dubovac, za vodiča pa je bil Krešimir Veble, odličen govorec in še boljši poznavalec zgodovine mesta. Po ogledu mesta je sledila večerja v enem najboljših lokalov v Karlovcu, ki sta jo nam v čast priredila oba kluba in katere sta se udeležila tudi guvernerja hrvaškega in slovenskega distrikta. Dogodek je potekal v sproščenem in veselem vzdušju. V soboto zjutraj so se gostje odpeljali na Plitvice in si ogledali znameniti park. Čeprav je bilo vreme bolj kislo, je bilo vzdušje odlično. Predsednik RC Karlovac, prijatelj Davorin Katušin in njegova žena Tanja sta s seboj nosila pijačo in sveže domače pecivo, tako, da nam ni bilo hudega. Ob 14.00 h smo iz Plitvic odšli na kosilo v lovsko restavracijo v Josipdol pri Ogulinu, kjer smo zaključili čudovito srečanje okrog 20.00 h. Ob zaključku srečanja smo si obljubili, da se bomo potrudili za to, da bi ta naša srečanja postala tradicionalna.