Obisk konference Distrikta 2060

datum: 08.05.2010

Na povabilo predsednika RC Monfalcone-Grado, Luciana Loricchia, so se distriktne konference našega sosednjega okrožja odzvali predsednik RC Nova Gorica Nedeljko Gregorič, bodoči predsednik Lucijan Cenčič, asistent guvernerja 1910 Martin Šinigon in Otmar Zorn (RC Ljubljana) ter člana Nedjan Brataševec in Rasti Fakuč.

Predstavniki distrikta 2060 so bili prijetno presenečeni nad tako močno zasedbo predstavnikov bodočega slovenskega distrikta 1912 in pohvalili angažiranost vodstva RC Nova Gorica pri vspodbujanju medsebojnega sodelovanja. Slovenska delegacija, kot tudi vsi prisotni, so bili navdušeni nad predstavitvijo profesorja Colomba, ki je v svojem predavanju "Ali znamo komunicirati" opozoril na pasti in priložnosti sodobnega komuniciranja.