Povabilo na operni večer v italijanski Oderzo

datum: 10.07.2009

Oderzo 09V petek, 10.07.2009 se je 33 rotarijcev in njihovih družinskih članov, na povabilo bivšega predsednika RC Opitergino Mottense iz Oderza, Pia Eugenia Giabarda, ogledalo premiero opere »LA TRAVIATA«, Giuseppe Verdija. V prelepem ambientu trga v Oderzu, kjer je potekal sicer poletni festival, je opero vrhunsko uprizoril gostujoči ansambel priznane mariborske opere.

Oderzo_2Pred pričetkom premierne opere so bili gostje deležni prisrčnega sprejema rotarijskih prijateljev iz Oderza, članov RC Opitergino Mottense. Po uradnem pozdravnem govoru predstavnika asistenta guvernerja Martina Šinigoja in gostitelja Pia Eugenia Giabarda ter predsednika novogoriškega Rotary kluba Nedeljka Gregoriča, ki se je zahvalil za povabilo in hkrati obljubil ponovno snidenje v Novi Gorici, se je druženje zaključilo s poskušanjem raznovrstnih drobnih kulinaričnih dobrot ob spremljavi dobre kapljice.