Obisk župana Mestne občina Nova Gorica, gospoda Mateja Arčona

datum: 06.01.2011

kategorija: Predavanja

Župan MONGNa prvem sestanku v novem letu 2011 smo imeli čast gostiti župana Mestne občine Nova Gorica, gospoda Mateja Arčona. Po uvodnem pozdravu je župan spregovoril o ukrepih, ki jih je od pričetka županovanja že izvedel in načrtih za prihodnost. Člane Rotary kluba Nova Gorica je pozval, da glede na svoje kompetence podajajo konstruktivne predloge za izboljšave in razvoj mestne občine. V sproščeni razpravi so nato člani podali županu vprašanja o različnih temah: od načina vodenja občinske uprave, do investicijskih načrtov in ohranjanja kulturne dediščine.

Župan MONG Matej Arčon v pogovoru s predsednikom Rc Nova Gorica Lucijanom CencičemOb koncu razprave so se prisotni strinjali, da čas, v katerem smo se znašli, zahteva odločne ukrepe in župan je pozval člane in klub k še bolj aktivni vlogi pri ustvarjanju skupne prihodnosti Mestne občine Nova Gorica.